Dragi maturanti!

Ovo obraćanje vama počela bih rečenicom:
” Ja imam san!”

Jako važno je imati snove, ciljeve, te istrajati u ostvarenju istih!

Život je rijeka, kojoj ne znamo tok, i to je dobro, ali tu rijeku vi morate usmjeravati, kormilo mora biti uvijek u vašim rukama.Ne zaboravite!

Jedno poglavlje u vašim životima zatvara se završavanjem osnovne škole, i to je jadan od najljepših perioda u životu, koliko god je nekada izgledalo teško, bezizlazno..

Učenje i sitne školske brige sada ostaju iza vas, ali ono što ostaje zauvijek su uspomene, koje ćete pamtiti čitavog života!

Prijateljstva, također, ostavljaju neizbrisiv trag!

Pred vama su novi vidici, novi horizonti, nova iskušenja, izazovi…kojima se morate oduprijeti, i biti uzorni, kao što ste bili kroz svoje školovanje!

Biti svoji, biti posebni, biti ponosni i dostojanstveni!

Nikada ne gubite vjeru u sebe, jer samo tako možete pobijediti svakoga i sve!

Život je lijep, život je čudo, a s vama, dragi učenici, maturanti, najčudesniji je!

SRETNO, I UVIJEK UZDIGNUTE GLAVE KORAČAJTE OVOM PLANETOM!

DO OSTVARENJA SVOJIH SNOVA!

Direktorica

Samira Holjan, prof.

Na sljedećem link-u pogledajte stranicu IX-2 koju su radile učenice Aiša Hodžić, Lagumdžija Adelina, Selma i Elma Alagić.

IX-2

Na sljedećem link-u pogledajte stranicu razreda IX-1 koju su radili učenici Tarik Karić, Omar Berilo i Senad Hošić.

Maturanti IX-1

Na sljedećem link-u pogledajte stranicu razreda  IX-2 koju su radili učenici Faris Šišić, Adem Džihić i Kerim Lokvančić.

Maturanti IX-2

Naši maturanti 2019/2020